ANADOLUNET
Süpernet Başvuru Sitesi
Vodafone ev interneti

Vodafone Çözüm Ortaklığı ve Çağrı Merkezi Bayiliği

Vodafone Çağrı Merkezi Bayilik Başvuru

Vodafone Çağrı Merkezi bayiliği ve dükkan bayiliği. Vodafone Süpernet Adsl, Fiber ve Filbox Tv interet satış tam destek.

İrtibat Başvuru Formu


Vodafone Bayilik Detayları

Vodafone Çözüm Ortaklığı Başvurusu

Çağrı merkezi operasyonu, çözüm noktası olması gerektiği için farklı bir bakış açısı ve uzmanlık gerektirir. Bu alandaki uzmanlığımızdan ve alt yapı desteğimizden size de yararlanabilirsiniz.


Sağladığımız Destekler

Uzman Kadrolar

Tamamı uzman kadrolarımız ile en başından itibaren çağrı merkezi kurulumu konusunda tecrübe ve bilgi paylaşımı.


Teknik Destek

Uzman teknik personellerimiz ile Linux tabanlı Digital Santraller kurulumları tamamen ücretsiz olarak yapılmakta ve destek verilmektedir.


Eğitim

Sunumu yapılan ürünleri içerik, kampanya ve detay bilgilendirmeleri her türlü doküman ile birlikte eğitimcilerimiz tarafından çalışanlarınıza verilmekte
Ayrıca satış, hedeflerin dünyası, ikna, itiraz karşılama eğitimlerimiz ile satışlarınızı yükseltmeniz için gerekli eğitim desteği sağlanmaktadır.


Performans Analizleri

Çalışan sistemleriniz, personelleriniz, araçlarınız ve tüm ekipmanlarınız ile sistem üzerinden detaylı analizler yapılarak müdahale edilmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirmeler yapılmakta
Firma performansını en üst seviyelere çıkartmak için yapılması gereken düzeltmeler hatırlatılmaktadır


Yüksek Prim Modelleri

İlgili marka ve ürünler ile ilgili piyasada alabileceğiniz en yüksek pirim modelleri uygulanmakta, bu sayede bayilerimiz için en üst karlılık sağlanmaktadır.


Avans Modelleri

Hak edişleriniz ile ilgili ödeme tarihinden önce defaten avans ödemeleri yaparak firma ihtiyaçları ve finansal destek sağlanmaktadır.

1. Vodafone Bayilik almak içine ne yapmalıyım

İletişim formunu doldurmaniz veya balik iletişim numarasından ileişim kurunuz. Bilgiler uygunluk arz etmesi durumunda gerekli işlemler belirtilir.


2. Vodafone Bayilik için şartlar nedir?

Bilgi talebinin karşılanabilmesi için firma adı, açık adres bilgisi, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerine ihtiyaç duymaktayız.


3. Ne tür bayilik vermektesiniz?

Vodafone Süpernet Adsl ve Fiber internet (+Filbox TV) şatışı için bayilik verilmektedir. Dükkan bayiliği veya Çağrı merkezi bayiliği verilmektedir.