Vodafone Dijital Dükkan Kampanyaları


Vodafone Net İşte internet paketleri özel fiyatlarla. İşyeri, esnaf kurumsal internet paketleri.

7'den 7'ye 7 / 24
iş kurulsal internet hızı HIZ 100 Mbps'e kadar 100 Mbps'e kadar 100 Mbps'e kadar
iş kurulsal internet Akn KOTA LİMİTSİZ LİMİTSİZ LİMİTSİZ
iş kurulsal internet Akn ADİL KULLANIM NOKTASI AKN YOK 50 GB 100 GB
+ Dijital Sabit Hat
49,9 TL 59,9 TL 69,9 TL
Hemen Başvur Hemen Başvur Hemen Başvur
İsterseniz +15 TL' ye Samsung Tab 3 Tablet

Online Başvuru

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

Dijital Dükkan almanız için 3 neden

Vodafone SüperNet ev interneti ile 3 farklı tabletten dilediğinizi seçin, ev internetinizin tadını son model tabletinizle çıkarın.

dijital dukkan kurumsal internet

100 Mbps’e kadar maksimum hızlı internet

Dijital Dükkan hiç bir kota sınırlaması olmadan, işyerinize 100 Mbps hıza kadar internet sağlar. Kullanacağınız hız, alt yapınızın desteklediği maksimum hıza bağlıdır.

kurumsal esnaf işte internet

Ücretsiz Digiturk Play Üyeliği

Dijital Dükkan ile maksimum hızlı internetin yanında, Digitürk Play Spor Extra ya da Digiturk Play Eğlence paketlerinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik 4 hafta boyunca ÜCRETSİZ LİG TV hediyemiz.

dijital dukkan kurumsal işyeri internet

Dijital Sabit Hat Hediye

İşyerinizdeki sabit numaranızı koruyarak, sizi sabit ücret ödeme masrafından kurtarır. Sadece konuştuğunuz kadarını ödersiniz.

İş Yeri İnternet Detayları

Digiturk Play

Digiturk Spor Extra ya da Eğlence paketi sayesinde doya doya maç ve sinema keyfi yaşamak için.

 • İster Spor Extra Paketi ile dilediğinizce maç keyfi,
 • İster Eğlence Paketi ile dilediğinizce film keyfi,

Ultra Limitsiz İnternet

Dukkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.

 • İster sabah 7’den akşam 7’ye kadar çalışma saatleri boyunca, ister 7/24 tüm gün boyunca bulunduğunuz lokasyonun sağladığı en yüksek hızda,
 • Hiçbir kota olmadan gerçek sınırsız özelliği.

Dijital Sabit Hat

Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.

 • Hiç bir sabit ücreti olmadan
 • Sadece konuştukça ödeyebilme özelliği.

Tablet

Samsung Tablet sayesinde hem Digiturk Play’inizi hem internetinizi işyerinizin dilediğiniz noktasında kullanabilmek için.

 • Samsung Galaxy Tab 3Lite 7” WiFi sterseniz +15 TL' ye

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 259 0 542 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyasından bireysel ve kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Kampanya dahilinde Abone dilerse Dijital Dükkan – Konuşukça Öde sabit telefon (VoIP) hizmetinden de faydalanabilecek olup, Abonenin bu hizmeti talep etmesi halinde hat bedeli hediyedir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet tüm paketler için abonenin alımına sunulacaktır. Abonenin kampanya ile beraber Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet talep etmesi durumunda seçtiği internet paketine ek olarak cihaz bedeli vergiler dahil 360 TL olan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet aylık 15 TL bedelle aboneye faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin tablet talep etmesi halinde tableti satın alabilmek için aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir: 
  • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,  
  • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir,
  • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
 • Kampanya kapsamında Aboneler internet hizmetine ilişkin 7’den 7’ye, 7/24 (50 GB AKN) veya 7/24 (100 GB AKN) paketlerden birini seçerek 24 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır. 7’den 7’ye paketinin seçilmesi durumunda 07:01-19:00 saatleri arasında 8,16,32,50,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 19:01-07:00 saatleri arasında ise hız 3 Mbps’e düşürülecektir, 7/24 (50 GB AKN) veya 7/24 (100 GB AKN) paketlerinden birinin seçilmesi durumunda 7 gün 24 saat boyunca 8,16,32,50,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir, tüm paketler için Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) sırasıyla 50 GB ve 100 GB’lık adil kullanım noktasınına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı 7 gün 24 saat boyunca 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Kampanya kapsamında Abone’ye talebi ile sağlanan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır
 • Kampanya kapsamında Abone Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon) Hizmeti talep etmişse, paket içeriğine Dijital Dükkan – Konuştukça Öde telefon paketi dahil edilmiş olur. Konuştukça Öde dk’ları www.vodafone.com.tr’de yer alan kademe tablosu üzerinden ücretlendirilir. Sabit Hat (Telefon) Başvuru Bedeli hat başına vergiler dahil 8TL'dir ve abonenin ilk hizmet faturasına yansıtılır. 110 Yangın İhbar, 112 Sıhhi İmdat, 121 Telefon Arıza, 122 Alo Afad, 131 TCDD Acil Durum İhbar Hattı, 136 Alo Gümrük Kaçakçılığı, 141 Fono Tel, 144 Alo Sosyal Yardım, 151 Alo Kıyı Emniyet, 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat, 157 İnsan Tic. Mağd. Yrd. İhbar Hattı, 158 Alo Sahil Güvenlik, 159 Alo Karayolları, 168 Türkiye Kızılayı, 171 Sigarayı Bırakma Hattı, 177 Orman Yangın İhbar, 183 Alo Çocuk ve Kadın Hattı özel servis numaralarını aramak ücretsizdir.
 • 113 Alo Sağlık Yardım, 114 Zehir Danışma, 119 Posta Kodu Danışma, 125 Alo Dask, 126 Kablo TV Arıza, 147 Alo Eğitim, 150 Başbakanlık İletişim Merkezi, 153 Alo Zabıta/Büyükşehir/Belediye, 160 E-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi, 163 Telekom Borç Sorma, 169 Alo Post, 170 Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Kurumu, 174 Alo Gıda, 175 Alo Tüketici, 179 Alo Valilik, 180 İş Ve İşçi Bulma, 181 Çevre Bilgi, 182 Ruhsal Bunalım Danışma, 184 Sağlık Danışma, 185 Su Arıza, 186 Alo Elektrik, 187 Gaz Arıza, 188 Cenaze Hizmetleri, 189 Vergi Danışma özel servis numaraları tüm vergiler dahil 0,15 TL/dk. olarak ücretlendirilecektir. Kontör periyodu 60 saniyedir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında vergiler dahil 24 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL bedel ile aboneden tahsil edilecek veya abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir. Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, 60 TL değerindeki modem kurulumu ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon Hizmeti/ VoIP) alması halinde, Vodafone Net’ten modem alması zorunludur.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar sabit internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık internet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır. Hat dondurma işlemi sırasında Abone VoIP hizmetinden faydalanamaz.
 • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kampanya kapsamında hediye edilen paketler edilecek, aynı zamanda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , tablet var ise tablet bedelinin ödenmemiş ve kalan aylık bedellerinin tamamı, modem verilmiş ise, ödenmemiş ve kalan modem aylık bedellerinin tamamı vediğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra abonenin Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Vodafone Dijital Dükkan Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır, bu fiyata taahhüt süresi boyunca hediye edilen Yalın DSL (8 ve 16 Mbps’lik hızlarda aylık 14 TL, daha yüksek hızlarda ise aylık 18 TL) bedeli eklenecektir
 • Taahhüt Süresi içerisinde, hizmet dahilinde Vodafone Net’ten alınan veya Vodafone Net’e taşınan sabit telefon numarasının başka bir operatöre tekrar taşınması ya da numara taşıma hizmetinin iptali durumunda sunulan Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi hizmeti de sonlanacaktır.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında internet üzerinden ses hizmeti dahilindeki Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi, aynı kampanya kapsamında sunulan internet hizmeti dahilindeki Vodafone Dijital Dükkan internet paketleri üzerinden hizmet verdiği için İnternet kesintisi durumunda Abonenin tercih etmesi halinde sabit telefon hizmeti Abone tarafından belirtilen GSM numaralarına yönlendirilecektir. Yönlendirme sırasında www.vodafone.com.tr adresindeki İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Telefonlu paketlerde Taahhüt süresi sonunda abone, seçmiş olduğu dakika paketine göre www.vodafone.net.tr internet sitesine yer alan İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
 • Abone, Vodafone Dijital Dükkan Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

 

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 259 0 542 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.
Başvuru FormuSüpernetli ol