ANADOLUNET
Süpernet Başvuru Sitesi
Vodafone ev interneti

Vodafone Kurumsal İnternet, Esnaf İşyeri İnternet Paketleri

 

Vodafone Net İş'te İnternet Paketleri


Vodafone'dan işyerlerine özel internet

İşletmeler Vodafone Net İş'te İnternet Paketiyle yarına hazırlanıyor, Vodafone'un komple iletişim dünyasının tadını çıkarıyor .

Kampanya Detayları

Esnafa Özel Dijital Dükkan Paketi


Hepsi birarada 59,90TL

Ultra Limitsiz internet + Digiturk Play + Tablet + Sabit hat 4'ü bir arada süper fiyata!

Kampanya Detayları
Vodafone Kurumsal İnternet, Esnaf İşyeri İnternet Paketleri
Dükkan paketi

Vodafone Kurumsal İşyeri İnternet Paketleri

Vodafone Net işyeri internet paketleri özel fiyatlarla.

İnternet Paketleri  Hız  AKN Paket Ücreti 
Digital Dükkan Paketi Ultra Limitsiz İnternet + Digiturk + Samsung Tablet + Sabit Hat   59,9 TL
LİMİTSİZ 16 Mbps 60GB
Adil Kullanım Kotası **
54,9 TL
FiberHız LİMİTSİZ 32 Mbps 120GB
Adil Kullanım Kotası **
69,9 TL
FiberHız SÜPER LİMİTSİZ 64 Mbps 240GB
Adil Kullanım Kotası **
84,9 TL
ULTRA LİMİTSİZ 16 Mbps Ultra Limitsiz 134,9 TLVodafone Red Business'tan Kobi'lere %50 indirim!

Şimdi 5 veya daha fazla Red Business alan Kobilerimize özel Red Business tarifelerinde %50 indirim!

Üstelik şimdi 24 ay sözünüze 6 ay boyunca Vodafone İş’te İnternet Paketleri’nden seçtiğiniz herhangi biri ücretsiz.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgi için bilgilerinizi bırakın arayalım ya da 0850 259 0 542'yi arayın.


Red Business Kampanya Tablosu

Red Business 6 Red Business 10 Red Business 15 Red Business VIP
Dakika Her yöne
3000 DK
Her yöne
3000 DK
Her yöne
3000 DK
Her yöne 10.000 DK
SMS Her yöne
3000 sms
Her yöne
3000 sms
Her yöne
3000 sms
Her yöne
10.000 sms
İnternet 6 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Tarife Fiyatı 118 TL 150 TL 178 TL 318 TL
%40 indirim ile(12 ay veya 24 ay sözünüze) 71 TL 90 TL 107 TL 191 TL
YENİ %50 indirim ile(12 ay veya 24 ay sözünüze ve Tek Telefon ile beraber alımlarda) 60 TL 76 TL 90 TL 160 TL
24 ay sözünüze İş'te İnternet Paketleri 6 ay ÜCRETSİZ
%50 indirim ile(24 ay sözünüze 5+ Red Business alımlarında)
59 TL 75 TL 89 TL 159 TL
Red Business Başvuru formu

Red Business Büyük İndirim Kampanyası

10 Hat ve üzeri Red Business sahibi olan müşterilerimize özel %61 indirim!

Üstelik 24 ay sözünüze 2 sabit hattınıza 6 şar ay seçtiğiniz Vodafone Net İş’te İnternet Paketleri ücretsiz!


Online Başvuru


Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.
08502590542 ara bilgial

Detaylar için esasları inceleyebilirsiniz.

Red Business %40 İndirim Kampanyası (12 ay)

Vodafone Red Business %40 İndirim Kampanyası, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifesi için 12 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan abonelerin tarife ücretleri üzerinden %40 indirim uygulanır.

Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12 ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

Eğer abone mevcut Vodafone kurumsal müşterisi olup kontratlı ise; mevcut tarifesinin aylık kontrat ücretinin, geçiş yapacağı Red Business %40 indirim kampanyalı aylık ücretinden düşük olması gerekmektedir.

Vodafone Red Business %40 İndirim Kampanyası; başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13. Fatura dönemi standart ücretlendirme geçerlidir.

Kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden %40 indirim uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

Abone taahhüt verdiği 12 aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçer veya kampanyaya giriş koşulunu sağlamaz hale gelir ise kampanyadan çıkmış sayılır. Bu durumlarda, kampanya kapsamında kampanyada kaldığı süre boyunca verilmiş olan indirim miktarlarını, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla Vodafone'a geri ödemekle yükümlüdür.

Bu kampanya Esnek Vodapara Kampanyası veya Yeni Kurumsal Cihaz ve Fatura İndirimi Kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, tarife bağımlı cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Bir GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

%40 İndirim Kampanyası 12 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.

Red Business %50 İndirim Kampanyası (12/24ay)

Red Business %50 İndirim Kampanyası, aynı müşteri numarası altında min 5 hattın Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İşortağım Red Mega, İşortağım Red Mega Plus, Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birinde bulunması koşulu ile; Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan ve 12/24 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12/24 ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

Eğer abone mevcut Vodafone kurumsal müşterisi olup kontratlı ise; mevcut tarifesinin aylık kontrat ücretinin, geçiş yapacağı Red Business %50 indirim kampanyalı aylık ücretinden düşük olması gerekmektedir.

Red Business %50 İndirim Kampanyası; başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12/24 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13. /25. Fatura dönemi standart ücretlendirme geçerlidir.

Kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden %50 indirim uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

Abone taahhüt verdiği 12/24 aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 12/24 aylık süreden önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda abone kampanyada kaldığı süre boyunca verilmiş olan indirim miktarını, kampanya kapsamında ödenmesi gereken toplam tutarın aşılmaması kaydıyla Vodafone'a geri ödemekle yükümlüdür.

Abone taahhüt verdiği 12/24 aydan önce; kampanya giriş koşulu olan aynı müşteri numarası altında ilgili tarifelerde (Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İşortağım Red Mega, İşortağım Red Mega Plus, Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP) bulunan hat sayısını 5’ten aşağı düşürür ise; diğer tüm hatlar da kampanyadan çıkmış sayılır. Bu durumda, kampanya kapsamında kampanyada kaldığı süre boyunca 5 hattına verilmiş olan toplam indirim miktarlarını, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla Vodafone’a geri ödemekle yükümlüdür. Kampanya kapsamında bulunan hat sayısı 5’ten aşağı düşmez ise; sadece kampanyadan çıkan hatlar için ceza bedeli uygulanır.

Bu kampanya Esnek Vodapara Kampanyası veya Yeni Kurumsal Cihaz ve Fatura İndirimi Kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, tarife bağımlı cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Bir GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

%50 İndirim Kampanyası 12 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.
%50 İndirim Kampanyası 24 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.

Red Business 10+ İndirim Kampanyası (12/24ay)

Red Business 10+ İndirim Kampanyası, aynı müşteri numarası altında min 10 hattın Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İşortağım Red Mega, İşortağım Red Mega Plus, Red Business 3, Red Business 6 , Red Business 9, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birinde bulunması koşulu ile; Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan ve 12/24 ay taahhüt veren tüm kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.

Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12/24 ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi gerekmektedir.

Red Business 10+ İndirim Kampanyası; başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12/24 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13./25. Fatura dönemi standart ücretlendirme geçerlidir.

Kampanya kapsamındaki tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden %61 indirim uygulanır. Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

Abone taahhüt verdiği 12/24 aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone taahhüt verdiği 12/24 aylık süreden önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda abone kampanyada kaldığı süre boyunca verilmiş olan indirim miktarını, kampanya kapsamında ödenmesi gereken toplam tutarın aşılmaması kaydıyla Vodafone'a geri ödemekle yükümlüdür.

Abone taahhüt verdiği 12/24 aydan önce; kampanya giriş koşulu olan aynı müşteri numarası altında ilgili tarifelerde (Red Business Classic, Red Business, Red Business Elite, İşortağım Red Mega, İşortağım Red Mega Plus, Red Business 3, Red Business 6, Red Business 9, Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP) bulunan hat sayısını 10’dan aşağı düşürür ise; diğer tüm hatlar da kampanyadan çıkmış sayılır. Bu durumda, kampanya kapsamında kampanyada kaldığı süre boyunca 10 hattına verilmiş olan toplam indirim miktarlarını, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla Vodafone’a geri ödemekle yükümlüdür. Kampanya kapsamında bulunan hat sayısı 10’dan aşağı düşmez ise; sadece kampanyadan çıkan hatlar için ceza bedeli uygulanır.

Bu kampanya Esnek Vodapara Kampanyası veya Yeni Kurumsal Cihaz ve Fatura İndirimi Kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, tarife bağımlı cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

10+ İndirim Kampanyası 12 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.
10+ İndirim Kampanyası 24 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.

Tek Telefonlu Red Business %50 İndirim Kampanyası 

* Kampanya, yeni hattını Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birine geçiren tüm yeni veya mevcut kurumsal müşteriler için geçerlidir.

* Abonenin bu kampanyadan faydalanabilmesi için hizmet başlangıç tarihinden itibaren 12/24 ay süre ile hizmet sözleşmesine konu olan tarifeyi kullanacağını taahhüt etmesi ve Tek Telefon servisinden faydalanması gerekmektedir.

* Kampanya, sadece yeni müşteriler ve mevcut müşterilerin yeni tesis veya numara taşıma ile Vodafone’a taşıdığı hatları için geçerlidir. İlgili kurumsal müşterilerin; mevcut veya yeni hattını Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifelerinden herhangi birine geçirmesi ve 12/24 ay taahhüt vermesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ilgili kurumsal müşterinin Red Business’li hattının %50 indirimden faydalanabilmesi için Vodafone Tek Telefon servisinden faydalanması gerekmektedir.

Kampanya koşulu olan Tek Telefon Servisi’nin aylık sabit ücreti Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifesindeki abonelere özel 12/24 ay taahhüt karşılığında +1 TL’dir.

Abone kampanyaya giriş yaptıktan sonra Tek Telefon servisini iptal eder ise; Red Business %50 İndirim Kampanyası’ndan da çıkmış sayılır ve kampanyaya ait cayma bedeli uygulanır.

Vodafone Tek Telefon Servisi (“Tek Telefon”); sabit telefon cihazı ve kablolama gerekmeksizin, abonelerin Vodafone Net İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi’ne (“Vodafone Net”) kayıtlı kurumsal sabit telefon numaralarına gelen aramaları Vodafone Telekomünikasyon Anonim Şirketi’ne (“Vodafone”) kayıtlı kurumsal mobil hatları ile yanıtlayabilmelerini sağlayan Vodafone servisidir.

Tek Telefon servisi ile sabit telefon numarasına gelen aramaları karşılamak için mobil abonelerden oluşan “Çağrı Yönlendirme Grupları” tanımlanabilir, arayanlara dinletmek ve menü vasıtasıyla ilgili mobil aboneye yönlendirmek için “Otomatik Çağrı Karşılama” duyuruları kaydedilebilir ve aramaların sıra ile yanıtlanabilmesini sağlayan “Çağrı Sıralandırma” özelliklerinden yararlanılabilir.

Tek Telefon servisi, tanımlamaları iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir.

Servis tanımlaması öncesinde, abonelerin sabit telefon numaraları ve bu numaralara gelecek olan aramaları yanıtlayacakları mobil hat konfigürasyon bilgileri kendilerinden Tek Telefon Servis Talep Formu (“Talep Formu”) vasıtasıyla alınmaktadır. Servis tanımlaması sonrasında Talep Formu’nda belirtilen Çağrı Yönlendirme Grubu konfigürasyonu otomatik olarak devreye girmektedir.

Servis tanımlaması sırasında beyan edilen firma ismi, vergi numarası, kullanıcı sabit ve mobil telefon numaraları bilgilerinin Vodafone Net ile paylaşılmaktadır.

Servis tanımlama işlemleri sonrasında abonelerin Talep Formu’nda belirttikleri servis yöneticisi mobil numarasına, müşteriye özel yönetici kullanıcı adı ve şifresi SMS ile gönderilmektedir. Servis yöneticisi, www.tektelefon.vodafone.com.tr web adresinde bulunan Tek Telefon kullanıcı portalı vasıtasıyla tüm yönetimsel ve sistemsel işlemlere ek olarak kullanıcı tanımlamaları ve kullanıcıların Servis’i kullanabilmesi için gerekli her türlü işlemden sorumlu tek yetkilidir. Servis yetkilileri şifrelerini Portal üzerinden veya Müşteri Hizmetleri vasıtasıyla tekrar oluşturabileceklerdir.

Tek Telefon servisi aylık sabit ücreti, servisten yararlanan mobil hat başına aylık 19,80 TL’dir. Bu fiyata KDV ve ÖİV dahildir. Ancak Yeni Red Business 6, Yeni Red Business 10, Yeni Red Business 15 veya Yeni Red Business VIP tarifesindeki abonelere özel 12/24 ay taahhüt karşılığında +1 TL’dir.

Kampanya; başka bir aboneye devredilemez. İndirim 12/24 fatura dönemi boyunca uygulanır, 13./25. Fatura dönemi standart ücretlendirme geçerlidir.

Tarife paketlerinin sabit ücreti kapsamı dışındaki kullanımlar, tarifenin kendi standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

Abone taahhüt verdiği 12/24 aydan önce; hattını iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, faturasız bir tarifeye geçer, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçer veya kampanyaya giriş koşulunu sağlamaz hale gelir ise (örn. Vodafone Tek Telefon servisi iptali) kampanyadan çıkmış sayılır. Bu durumlarda, kampanya kapsamında kampanyada kaldığı süre boyunca verilmiş olan indirim miktarlarını, fesih ya da sona erme tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için ödenmesi gereken toplam tutarı aşmaması koşuluyla Vodafone'a geri ödemekle yükümlüdür.

Bu kampanya Esnek Vodapara Kampanyası veya Yeni Kurumsal Cihaz ve Fatura İndirimi Kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, tarife bağımlı cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Diğer mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Tek Telefonlu Red Business %50 İndirim Kampanyası 12 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.
Tek Telefonlu Red Business %50 İndirim Kampanyası 24 Ay Taahhütnamesi için tıklayınız.

• Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Kampanyadan bireysel ve kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.

• Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası; Vodafone İş Ortağım Red Business %50 İndirim (24 ay), Vodafone İş Ortağım Red Business Büyük İndirim ve Vodafone İş Ortağım Red Business 10 + Kampanyası abonelerine özeldir.

• Vodafone İş Ortağım Red Business %50 İndirim Kampanyası (24 ay)’na kayıtlı aboneler 1 adet sabit internet hattı için, Vodafone İş Ortağım Red Business Büyük İndirim ve Red Business 10 + Kampanyalarına kayıtlı aboneler ise 2 adet sabit internet hattı için kampanyadan faydalanabilirler.

• Abonelerin Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası kapsamında sunulan ilk 6 ay ücretsiz ve geri kalan 18 ay indirimli hizmetten yararlanabilmeleri için ilgili Red Business kampanyaları kapsamında aldıkları hatların aktif durumda olması gerekmektedir.

• Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.

• Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.

• Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası kapsamında internet hizmeti ücreti taahhüt süresi boyunca seçilen paketteki standart ücret üzerinden ilk 6 ay ücretsiz ve kalan 18 ay indirimli olarak faturalandırılır.

• Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası kapsamında vergiler dahil 24 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

• Kampanya kapsamında sağlanacak hizmet Telefonsuz sabit internet hizmetidir ve kampanya süresi boyunca telefonsuz intermet bedeli alınmayacaktır.

• Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL modem bedeli 96 TL olup 24 ay boyunca 4 TL taksitle, Fiber Hız modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL taksitle aboneden tahsil edilecek veya abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir.

• Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 Ay Bedava Kampanyası kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.

• Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, modem kurulumu ücretsizdir.

• 16 Mbps’e, 32 Mbps'e ve 64 Mbps'e kadar hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin hattının uygunluğuna, santrale olan mesafesine ve santralin teknik özelliklerine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

• Abone'nin seçtiği pakete göre hattına 60 GB, 120 GB ya da 240 GB adil kullanım noktası tanımlanacaktır.

• Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.

• Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar ADSL/FiberHız hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL/Fiber erişim ücreti alınmayacaktır. ADSL/Fiber Hız erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

• Abone ADSL/Fiber Hız hizmeti için taahhüt verdiği 24 aydan önce; ilgili Red Business hatlarını ilgili kampanyalardan çıkacak şekilde iptal ettirir, kapatır, devreder, diğer operatöre taşır, kampanya kapsamında izin verilen tarife değişiklikleri dışında başka bir tarifeye geçerse kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Abone ADSL/Fiber Hız hizmeti için taahhüt verdiği 24 aydan önce; Vodafone ile imzaladığı taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle aboneliği Vodafone tarafından feshedildiğinde veya hattı dondurulduğunda, kısıtlandığında da, kampanyadan çıkmış sayılacaktır. Bu durumlarda abone kampanyada kaldığı süre boyunca verilmiş olan indirim miktarını, kampanya kapsamında ödenmesi gereken toplam tutarın aşılmaması kaydıyla Vodafone'a geri ödemekle yükümlüdür.

• Sabit hizmet Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , verilmiş ise modem kapsamında yapılan indirimler , ödenmemiş taksit bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

• Taahhüt süresi sona erdikten sonra abonenin ADSL/FiberHız hizmeti almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart ADSL/FiberHız Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır.

• Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır. Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.

• Abone, Vodafone Net Red Business’lılara Özel İş’te İnternet 6 ay Bedava Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.